Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
CTR CET-165 Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego Wym. stożka 12,5 [mm], Oś przednia, z lewej, z nakrętką
-
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej
- Długość [mm]: 163
- Gwint wewnętrzny [mm]: M12XP1.25
- Wymiar stożka [mm]: 12,5
- Zbieżność stożka: 1 / 6
- Wymiar gwintu: M12XP1.25
- Masa [g]: 618
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z nakrętką
- Długość opakowania [cm]: 21
- Szerokość opakowania [cm]: 8,5
- Wysokość opakowania [cm]: 4,5
- Ciężar brutto [g]: 671
- Numer artykułu: CET-165
- Producent: CTR
- Numer EAN: 4316000
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego Poradnik/Instrukcja krok po kroku do naprawy i wymiany






Produkty z kategorii Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego CTR CET-165 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Toyota Aygo ab1; C1 I; 107 Hatchback (PM; PN); Toyota Aygo AB 40; 108 Hatchback; Citroen C1 2 |
Silniki | 1.0 GPL; 1.4 D-4D; 1.0; 1.4 HDi; 1.0 VVTi; 1.2; 1.0 VTi 72; 1.0 VTi; 1.2 VTi 82; 1.0 VTi 68 |
Moc silnika (KM) | 54-82 KM |
Moc (kilowaty) | 40-60 kW |
Rok produkcji | 2005-2024 |
Numer artykułu producenta | CET-165 |
Numer(-y) części OE | 3817.63, 45047-09125 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego CTR CET-165?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
CTR CET-165: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o CTR Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego?
Przeczytaj Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego CET165 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.