Chłodniczka oleju DS DS3 od ABAKUS i od topowych marek w oryginalnej jakości
ABAKUS i innych układ chłodzenia części od ABAKUS DS DS3
Czy kiedykolwiek kupiłeś/-aś produkty ABAKUS od AUTODOC i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Pomóż innym w dokonaniu najlepszego wyboru. Zostaw swoją opinię i rekomendacje.
Proszę ocenić produkt
4.6
5 gwiazdek23
4 gwiazdek3
3 gwiazdek4
2 gwiazdek0
1 gwiazdek0
Znaleźć tanie oferty dla
Najczęściej kupowane produkty: ABAKUS chlodnica oleju DS DS3 w korzystnej cenie
Oferujemy towary firmowe ABAKUS wysokiej jakości od producenta. Znajdź pasujące marki części zamiennych w kategorii Chlodnica oleju DS DS3.
Informacja o towar
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:
z obudową filtra oleju, z uszczelnieniami
Materiał:
Aluminium
dla numeru OE:
11428643745
Rodzaj chłodzenia:
chłodzony cieczą
Montaż / demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
ABAKUS:
Chłodnica oleju, olej silnikowy
Numer artykułu:
100-01-030
Nasza cena:
662,73 PLN
Stan:
nowy
Szczegóły
ABAKUS 100-01-030 Chłodnica oleju, olej silnikowy chłodzony cieczą , z obudową filtra oleju, z uszczelnieniami
Chlodnica oleju ABAKUS: jaka jest cena tego produktu do samochodu DS DS3?
Cena produktów ABAKUS w kategorii Chlodnica oleju do samochodu DS DS3 waha się od 254 PLN do 1116 PLN w zależności od właściwości i producenta.
Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Bezpieczne Zamówienie 200 dni
Bądź pewny/a swoich internetowych zakupów! Zwróć chlodnica oleju DS DS3 marki ABAKUS bez podania przyczyny w ciągu 200 dni od daty zakupu i otrzymaj z powrotem swoje pieniądze. Jak? Skorzystaj z usługi Bezpieczne Zamówienie na stronie transakcji. Kosztuje to tylko 10,99 PLN.
Bezpłatna dostawa
Bezpłatna dostawa
AUTODOC dba o Ciebie! Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. *Nie dotyczy części zamiennych ponadgabarytowych