Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
GLASER D38091-00 Zestaw uszczelek, głowica cylindrów z uszczelnieniem trzonków zaworów
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniem trzonków zaworów
- Numer artykułu: D38091-00
- Nasza cena: 469,87 PLN
- Producent: GLASER
- Numer EAN: 8429021052782
- TECDOC-Nr silnika: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE 47 09 984 — OPEL
- OE 47 08 889 (4x) — OPEL
- OE 47 08 944 (16x) — OPEL

Produkty z kategorii Zestaw uszczelek, głowica cylindrów GLASER D38091-00 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Suzuki Swift 3; Suzuki Swift fz nz; OPEL Agila B; Splash Hatchback; Agila Mk2 (B) (H08) |
Silniki | 1.2; 1.2 4WD; 1.2 4x4; 1.2 LPG; 1.2 VVT; 1.2 i 16V |
Moc silnika (KM) | 86-94 KM |
Moc (kilowaty) | 63-69 kW |
Rok produkcji | 2008-2025 |
Numer artykułu producenta | D38091-00 |
Numer(-y) części OE | 47 09 984, 47 08 889 (4x), 47 08 944 (16x) |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw uszczelek, głowica cylindrów GLASER D38091-00?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o GLASER Zestaw uszczelek, głowica cylindrów?
Przeczytaj Zestaw uszczelek, głowica cylindrów D3809100 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów Suzuki Swift 3
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów Suzuki Swift fz nz
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów OPEL Agila B
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów SUZUKI Splash Hatchback
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów VAUXHALL Agila Mk2 (B) (H08)
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów SUZUKI SWIFT
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów OPEL AGILA
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów SUZUKI SPLASH
- Zestaw uszczelek głowica cylindrów VAUXHALL AGILA