Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
HELLA 8FC 351 304-071 Skraplacz, klimatyzacja do Toyota Land Cruiser Prado 90 bez osuszacza, 610[mm]
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez osuszacza
- Długość sieci [mm]: 610
- Szerokość sieci [mm]: 465
- Głębokość sieci [mm]: 17
- Numer artykułu: 8FC 351 304-071
- Nasza cena: 514,36 PLN
- Producent: HELLA
- Numer EAN: 4045621394653
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:


HELLA: Technologia z wizją na przyszłość od 1899 roku
Jako spółka należąca do grupy FORVIA, FORVIA HELLA dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego i elektroniki, cieszące się zaufaniem profesjonalistów i kierowców na całym świecie. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług marka wspiera branżę części zamiennych i warsztatów, a także producentów pojazdów specjalnych.
Innowacyjność, niezawodność i doskonałość niemieckiej inżynierii – wszystko to z myślą o wymaganiach profesjonalnego rynku. Teraz i w przyszłości.
Produkty z kategorii Skraplacz, klimatyzacja HELLA 8FC 351 304-071 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Toyota Land Cruiser Prado 90 |
Silniki | 3.0 TD; 3.0 D-4D 4WD; 3.4 i 24V |
Moc silnika (KM) | 125-178 KM |
Moc (kilowaty) | 92-131 kW |
Rok produkcji | 1995-2002 |
Numer artykułu producenta | 8FC 351 304-071 |
Numer(-y) części OE | 88460-60240 |
Skraplacz, klimatyzacja HELLA 8FC 351 304-071 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Skraplacz, klimatyzacja HELLA 8FC 351 304-071?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
HELLA 8FC 351 304-071: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o HELLA Skraplacz, klimatyzacja?
Przeczytaj Skraplacz, klimatyzacja 8FC351304071 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.