Hi-Q SP4397 Klocki hamulcowe Oś przednia
-
Strona zabudowy:
Oś przednia
- Grubość [mm]: 19,6
- Wysokość [mm]: 66,7
- Szerokość [mm]: 212
- Numer artykułu: SP4397
- Nasza cena: 489,85 PLN
- Producent: Hi-Q
- Numer EAN: 8809749036781
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE 84571661 — CHEVROLET

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Klocki hamulcowe Hi-Q SP4397?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o Hi-Q Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe?
Przeczytaj Klocki hamulcowe SP4397 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
