Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
HJS 93 14 2176 Zestaw do dodatkowego montażu, filtr sadzy / cząstek stałych odpowiednie do OPEL SIGNUM, VECTRA zastępuje tłumik środkowy, Original-DPF® City-Filter®
- informacja uzupełniająca: Original-DPF® City-Filter®
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: zastępuje tłumik środkowy
- Norma emisji spalin: osiągany po zamont. zestawu gr. emisji 4 = zielona plakietka, po montażu osiąga kat. redukcji emisji cząstek stałych PM2
- Numer klucza emisji: 0444
- Numer ABE: KBA 17115
- Wersja: DPF-08
- z zezwoleniem ECE / ABE
- Numer artykułu: 93 14 2176
- Nasza cena: 1951,97 PLN
- Producent: HJS
- Numer EAN: 4012588275202
- Stan: nowy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Zestaw do dodatkowego montażu, filtr sadzy / cząstek stałych HJS 93 14 2176 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Opel Vectra C Kombi; Opel Signum CC |
Silniki | 2.0 DTI; 2.2 DTI |
Moc silnika (KM) | 100-125 KM |
Moc (kilowaty) | 74-92 kW |
Rok produkcji | 2003-2005 |
Numer artykułu producenta | 93 14 2176 |
Numer(-y) części OE | 58.52.272 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw do dodatkowego montażu, filtr sadzy / cząstek stałych HJS 93 14 2176?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o HJS Zestaw do dodatkowego montażu, filtr sadzy / cząstek stałych?
Przeczytaj Zestaw do dodatkowego montażu, filtr sadzy / cząstek stałych 93142176 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
