Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
IPSA CR080002 Łożysko korbowodu Stop aluminiowy na podstawie stalowej, z powierzchnią stalową, z aluminiową warstwą stopu, z aluminiową warstwą łączącą
- Materiał: Aluminium, Stal
- Nadwymiar [mm]: 0,5
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: Stop aluminiowy na podstawie stalowej, z powierzchnią stalową, z aluminiową warstwą stopu, z aluminiową warstwą łączącą
- Ilość: 4
- Jednostka ilości: Zestaw
- dla średnicy obudowy [mm]: 48,01
- dla grubości ścianki [mm]: 1,5
- Szerokość [mm]: 18
- Numer artykułu: CR080002
- Nasza cena: 99,66 PLN
- Producent: IPSA
- Numer EAN: 611500541247
- TECDOC-Nr silnika: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Produkty z kategorii Łożysko korbowodu IPSA CR080002 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Nissan X Trail t30; Nissan X-Trail T32; Nissan t31; Nissan Navara D23; Nissan Murano Z50; Rogue I (S35); Sentra B15; NV350 Van (E26); NV350 / Caravan Bus (E26); Altima IV Coupe (CL32); Altima l33; Teana J31; Teana J32; Altima L31; Altima L32; Teana III (J33; L33) |
Silniki | 2.5 4x4; 2.5 FWD; 2.5 ALL MODE 4x4-i; 2.5; 2.5 AWD; 2.5 FOUR Allrad |
Moc silnika (KM) | 147-188 KM |
Moc (kilowaty) | 108-138 kW |
Rok produkcji | 2001-2025 |
Numer artykułu producenta | CR080002 |
Numer(-y) części OE |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Łożysko korbowodu IPSA CR080002?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o IPSA Łożysko korbowodu?
Przeczytaj Łożysko korbowodu CR080002 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
