Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
IPSA CR105801 Łożysko korbowodu z powierzchnią stalową, z ołowianą / brązową warstwą pośrednią, z warstwą rozdzielającą z niklu, z bieżnią utwardzaną powierzchniowo
- Nadwymiar [mm]: 0,3
- Jednostka ilości: Zestaw
- dla średnicy obudowy [mm]: 48,67
- dla grubości ścianki [mm]: 1,8
- Szerokość [mm]: 22,5
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z powierzchnią stalową, z ołowianą / brązową warstwą pośrednią, z warstwą rozdzielającą z niklu, z bieżnią utwardzaną powierzchniowo
- Numer artykułu: CR105801
- Nasza cena: 422,44 PLN
- Producent: IPSA
- Numer EAN: 611500570940
- TECDOC-Nr silnika: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Produkty z kategorii Łożysko korbowodu IPSA CR105801 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Citroen Xsara Picasso; Peugeot 406 Sedan; Peugeot 306 7a; Peugeot 406 Coupe; Citroën Xsara N1; Peugeot 306 Cabrio; Expert I Van; Peugeot 406 Kombi; Peugeot 306 Kombi; Citroen Xsara Coupe; Сitroën ZX N2; Citroen Xsara Kombi; Citroen Xantia X1; 306 Sedan; Peugeot Expert 224; Peugeot 405 Sedan; Citroen Evasion 22; ZX Kombi (N2); 405 II Kombi (4E); Citroen Xantia Kombi |
Silniki | 1.8 SX; 1.8 Bifuel; 1.8; 1.8 16V; 1.8 i 16V; 1.8 i Aut.; 1.8 LPG; 1.8 i; 1.8 ST |
Moc silnika (KM) | 99-112 KM |
Moc (kilowaty) | 73-82 kW |
Rok produkcji | 1991-2005 |
Numer artykułu producenta | CR105801 |
Numer(-y) części OE |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Łożysko korbowodu IPSA CR105801?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o IPSA Łożysko korbowodu?
Przeczytaj Łożysko korbowodu CR105801 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty

- Panewki korbowodowe Citroen Xsara Picasso
- Panewki korbowodowe Peugeot 406 Sedan
- Panewki korbowodowe Peugeot 306 7a
- Panewki korbowodowe Peugeot 406 Coupe
- Panewki korbowodowe Citroën Xsara N1
- Panewki korbowodowe Peugeot 306 Cabrio
- Panewki korbowodowe CITROЁN XSARA
- Panewki korbowodowe PEUGEOT 406
- Panewki korbowodowe PEUGEOT 306