Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
RIDEX 1561W0618 Podnośnik szyby z prawej, Tryb pracy: elektryczny, bez silnika elektrycznego
- Płynne i ciche podnoszenie okien dzięki wysokiej jakości elementom mechanizmu
- Wysoka niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu
- Bezproblemowy montaż niewymagający użycia specjalnych narzędzi
-
Strona zabudowy:
z prawej
- Tryb pracy: elektryczny
- Liczba drzwi: 2
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez silnika elektrycznego
- Numer artykułu: 1561W0618
- Nasza cena: 142,16 PLN
- Producent: RIDEX
- Numer EAN: 4064138312608
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Podnośnik szyby RIDEX 1561W0618 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Citroen Jumpy Van; Citroen Nemo Van; Fiat Qubo; Fiat Fiorino 3; Peugeot Bipper Van; Jumpy II MPV (VF7); Citroen Nemo Kombi; Peugeot Bipper Tepee |
Silniki | 1.6 HDi 8V; 1.3 BlueHDi; 1.4 HDi; 1.4; 1.3 HDi; 1.3 D Multijet; 1.4 Natural Power |
Moc silnika (KM) | 68-95 KM |
Moc (kilowaty) | 50-70 kW |
Rok produkcji | 2007-2025 |
Numer artykułu producenta | 1561W0618 |
Numer(-y) części OE | 9222EN, 9222HC, 1354700080, 1368329080, 52134008 |
Podnośnik szyby RIDEX 1561W0618 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Podnośnik szyby RIDEX 1561W0618?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o RIDEX Podnośnik szyby?
Przeczytaj Podnośnik szyby 1561W0618 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
