Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
RIDEX 5J0538 Zestaw przegubu, półoż napędowa do MINI Cabrio, Hatchback Skrzynia biegów mech. 6-biegowa, z autom. przełączaniem, Oś przednia, Od strony koła
- Stabilne przenoszenie momentu obrotowego bez hałasu i wibracji
- Płynna praca przegubu homokinetycznego dzięki precyzyjnemu polerowaniu i utwardzaniu
- Niezawodność i trwałość dzięki wysokiej jakości osłonom przeciwpyłowym i najnowocześniejszym środkom smarnym
- Doskonały stosunek jakości do ceny
- Strona zabudowy: Oś przednia, Od strony koła
- Długość [mm]: 137,5
- Uzębienie zewnętrzne od strony koła: 26
- Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 23
- Rodzaj skrzyni biegów: Skrzynia biegów mech. 6-biegowa, z autom. przełączaniem
- Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 53,5
- Wymiar gwintu: M22x1,5
- Numer artykułu: 5J0538
- Nasza cena: 116,58 PLN
- Producent: RIDEX
- Numer EAN: 4065739059619
- Rodzaj skrzyni biegów: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Pełne odpowiedniki produktów
Produkty z kategorii Zestaw przegubu, półoż napędowa RIDEX 5J0538 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Mini r56; Hatchback (R50; R53); Mini r52 |
Silniki | Cooper S; John Cooper Works; One; S Works; One D; Works; Cooper |
Moc silnika (KM) | 75-218 KM |
Moc (kilowaty) | 55-160 kW |
Rok produkcji | 2001-2010 |
Numer artykułu producenta | 5J0538 |
Numer(-y) części OE | 31607518238, 31607518237, 31607574852, 31607518261, 31601493977 |
Zestaw przegubu, półoż napędowa RIDEX 5J0538 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw przegubu, półoż napędowa RIDEX 5J0538?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o RIDEX Zestaw przegubu, półoż napędowa?
Przeczytaj Zestaw przegubu, półoż napędowa 5J0538 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.