• SHOP
  • CLUB
Wypróbuj konto Premium
0
Mój garaż
Dodaj pojazd
0
Artykułów #46-4927
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
To pomoże Ci kupić produkt kompatybilny z Twoim pojazdem
NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ SWOJEGO SAMOCHODU W KATALOGU?

SIDAT 83.855 Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami

Numer artykułu: 83.855 EAN: 2227102928590
Zostawić opinię
Opis
  • dla numeru OE: 60588380
  • Jakość: OE EQUIVALENT
  • Numer artykułu: 83.855
  • Nasza cena: 200,79 PLN
  • Producent: SIDAT
  • Numer EAN: 2227102928590
  • Rok prod. do: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
  • Warunki: nowy
Numery użytkowe: SIDAT 83.855
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
200,79 PLN

Cena zawiera 23% VAT

nie obejmuje kosztów dostawy

Dodaj do listy życzeń
Autodoc Plus do SIDAT 83.855
Dowiedz się więcej
Kompatybilność z samochodami osobowymi
SIDAT 026906283H Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami SIDAT 83.855?

Proszę ocenić produkt

Dodaj zdjęcia lub filmy do swojej opinii
Dodaj pliki
0
Zostawić opinię
0 gwiazdek 5 gwiazdek
Jak obliczana jest ocena gwiazdkowa

Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.

Jak sprawdzamy recenzje

Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.

FAQ: Pytania klientów i odpowiedzi

0 Pytania
Czy powstały pytania SIDAT Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83.855?
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, albo potrzebujesz szczegółowej informacji. W polu dla komentarzy można zadać dowolne pytanie!
Po to, żeby zadać pytanie, prosimy, uzupełnić wszystkie pola!
Podaj swój numer VIN, abyśmy mogli szybciej przetworzyć Twoje zapytanie.

Popularne posty

Formy płatności:
Mastercard — pasująca forma opłaty zakupu 83.855 SIDAT Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83855
PayPal — Szybko i bezpiecznie opłacić zakup 83.855 SIDAT Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 2227102928590
Prosto i bezpiecznie opłacić za pomocą Visa SIDAT Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83.855
Kupuj SIDAT Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83.855, korzystając z możliwości przedpłaty albo opłaty za pobraniem

Czy chcesz więcej dowiedzieć się o SIDAT Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami?

Przeczytaj Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83855 FAQ i opinie klientów!

Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt

Sposób wysyłki:
Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 2227102928590 Niezawodna i bezpieczna przesyłka przez DHL
Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83.855 otrzymać przez UPS
Konwerter cisnienia, sterowanie spalinami 83.855 niezawodna przesyłka przez GLS do domu

Każde zamówienie o wartości powyżej 360 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 360 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.

  • Zwrot towaru w ciągu 14 dni
    Zwrot towaru w ciągu 14 dni
  • Safe Order 200 dni dla
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Bezpieczne płatności
    Bezpieczne płatności
  • Bezpłatna dostawa
    Bezpłatna dostawa
SIDAT 83.855: części zamienne z podobnymi parametrami
CSV electronic parts CEV4855
ELTA AUTOMOTIVE EE6123
ELTA AUTOMOTIVE XEG9167
ERA 555378
FISPA 83.855
HOFFER 8029154
INTERMOTOR 14232
LUCAS FDR280
MOTAQUIP LVEV112
OSSCA 08565
PIERBURG 7.01806.00
PIERBURG 7.02084.00
PIERBURG 7.02084.05
PIERBURG 7.21610.00
PIERBURG 7.21610.13
PIERBURG 7.21704.50
PIERBURG 72170400
PIERBURG 7.01805.01.0
252,54 PLN* WYBÓR KLENTÓW
WE PARTS 331240044
WILMINK GROUP WG1013350
WILMINK GROUP WG1494780
*Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy