Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
VALEO 044577 Reflektor odpowiednie do CITROËN C4 z lewej, H7, H1, H6W, H21W, Halogen, pomarańczowy
-
Strona zabudowy:
z lewej
- Ruch lewo- / prawostronny: dla ruchu prawostronnego
- Rodzaj lampy: H7, H1, H6W, H21W
- Funkcja lampy: ze światłem mijania, ze światłem drogowym, ze światłem pozycyjnym, z kierunkowskazem
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z żarówką
- Kierunkowskaz-kolor: pomarańczowy
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR
- Wyposażenie pojazdu: do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna)
-
Projekt lampy:
Halogen
- Numer artykułu: 044577
- Nasza cena: 1161,29 PLN
- Producent: VALEO
- Numer EAN: 3276420445777
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Reflektor VALEO 044577 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Citroen C4 Picasso I; Citroen C4 Grand Picasso |
Silniki | 1.6 16V; 2.0 HDi; 1.6 THP; 1.6 VTi; 1.6 HDi; 2.0 i 16V; 1.8 i 16V |
Moc silnika (KM) | 109-150 KM |
Moc (kilowaty) | 80-110 kW |
Rok produkcji | 2006-2013 |
Numer artykułu producenta | 44577 |
Numer(-y) części OE | 6208-A8 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Reflektor VALEO 044577?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
VALEO 044577: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o VALEO Lampy przód?
Przeczytaj Reflektor 044577 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
