Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
VEMA 380234 Dystans gumowy, resorowanie do TOYOTA COROLLA Tylna oś po obydwu stronach

- Strona zabudowy: Tylna oś po obydwu stronach
- Wysokość [mm]: 188
- Masa [g]: 150
- średnica 1 [mm]: 12,5
- średnica 2 [mm]: 60,5
- Numer artykułu: 380234
- Producent: VEMA
- Numer EAN: 8056972156490
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Dystans gumowy, resorowanie VEMA 380234 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Toyota Corolla E12; Toyota Corolla e11 Liftback; Toyota Corolla e12 Kombi; Corolla IX Sedan (E120); Toyota Corolla Verso E12 |
Silniki | 1.4 D; 2.0 D-4D; 1.8 VVTL-i TS; 1.6 VVT-i; 1.4 VVT-i; 1.4 D4-D; 1.4 D-4D |
Moc silnika (KM) | 90-192 KM |
Moc (kilowaty) | 66-141 kW |
Rok produkcji | 2000-2008 |
Numer artykułu producenta | 380234 |
Numer(-y) części OE | 48341-02040 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Dystans gumowy, resorowanie VEMA 380234?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o VEMA Dystans gumowy, resorowanie?
Przeczytaj Dystans gumowy, resorowanie 380234 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
- Zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator Toyota Corolla E12
- Zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator Toyota Corolla e11 Liftback
- Zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator Toyota Corolla e12 Kombi
- Zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator TOYOTA Corolla IX Sedan (E120)
- Zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator Toyota Corolla Verso E12
- Zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator TOYOTA COROLLA