WALKER 69000 Katalizator, uniwerslany benzyna, Euro 2, Metal, 42,5 [mm]
- Grubość [mm]: 1,5
- Ciężar [kg]: 0,270
- Rodzaj paliwa: benzyna
- Materiał: Metal
- Litera rozpoznawcza: 91
- Norma emisji spalin: Euro 2
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez gniazda
- Średnica obudowy [mm]: 50
- Wersja: MINI-CONVERTER
- Długość obudowy [mm]: 30
- Średnica wlotu 1 [mm]: 42,5
- Średnica wlotu 2 [mm]: 42,5
- Szerokość obudowy [mm]: 50
- Długość całkowita [mm]: 135
- Numer artykułu: 69000
- Nasza cena: 419,00 PLN
- Producent: WALKER
- Numer EAN: 3277490690005
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Katalizator, uniwerslany WALKER 69000?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o WALKER Katalizator, uniwerslany?
Przeczytaj Katalizator, uniwerslany 69000 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
