1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla HONDA STEPWAGON

Honda Stepwgn

Produkcja Hondy Stepwgn w wersji nadwozia typu minivan rozpoczęła się w 1996 roku i trwa do czasów dzisiejszych. Producent zaprezentował jej pięć generacji oraz pięć zmian stylizacji.

Honda Stepwgn 1996-2005

Koncepcja F-MX zadebiutowała na targach motoryzacyjnych w Tokio w 1995 roku, a jego sprzedaż rozpoczęła się rok później. W wyglądzie jego nadwozia panowały czyste linie. Przednie i tylne części nadwozia zostały wyposażone w masywne zderzaki ochronne wykonane z mocnego plastiku. Fotel kierowcy był bardzo wygodny. Deska rozdzielcza była dobrze czytelna podczas każdych warunków pogodowych, a nawet w przypadku bezpośredniego działania promieni słonecznych. Przyciski sterujące temperaturą przepływu powietrza i jego intensywnością wraz z innymi funkcyjnymi przyciskami umieszczone były w optymalnej odległości od kierowcy.

Zmiana stylizacji samochodów Hondy Stepwgn miała miejsce w 1997 roku. Podstawowa konfiguracja wyposażenia obejmowała system ABS (system zapobiegający blokowaniu się hamulców) i poduszki powietrzne. Kolejna zmiana stylizacji miała miejsce w 1990 roku, w wyniku której samochody zostały wyposażone w nowe reflektory.

W 2001 roku na rynku pojawiła się druga generacja Hondy Stepwgn. W samochodach zamontowano fotele z następującymi trybami transformacji: "tryb naprzeciwko siebie", "tryb posiłkowy", "tryb spania" oraz "tryb ładunkowy".

Zmiana stylizacji samochodów Hondy Stepwgn drugiej generacji miała miejsce w 2003 roku. Projektanci ponownie zmienili przednią i tylną część samochodu. Klienci bardzo polubili te modernizacje, dlatego w ciągu 6 miesięcy sprzedano 24 389 egzemplarzy tego samochodu.

Honda Stepwgn 2005-2015

Trzecia generacja Hondy Stepwgn zaprezentowana w 2005 roku posiadała zupełnie inny wygląd. Projektanci zwiększyli liczbę drzwi, a także zmniejszyli rozmiary samochodu: był o 75 mm niższy i o 40 mm krótszy. Takie rozwiązanie, wraz z innymi innowacjami technicznymi, zapewniało wygodniejszą jazdę samochodem.

Zmiana stylizacji samochodów Hondy Stepwgn trzeciej generacji miała miejsce w 2006 roku. Nadwozie tego modelu nie przeszło żadnych poważniejszych zmian, z wyjątkiem jego przedniej części. Zainstalowano w nim następujące wyposażenie: nowe fotele, system audio z informacyjnym kolorowym wyświetlaczem, które było wyświetlać wysokiej jakości filmy wideo.

W 2009 roku na rynku została zaprezentowana czwarta generacja Hondy Stepwgn; była ona dostępna w siedmiu konfiguracjach wyposażenia: G, GL Package, L, Li, Spada S, Spada Z oraz Spada Zi. Samochody były konstruowane nowej platformie z nisko umieszczonym środkiem ciężkości. Radykalnie zostały zmniejszone ich rozmiary: długość modeli wynosiła 3095 mm, a wysokość - 1395 mm. Siedzenia w drugim rzędzie posiadały możliwość złożenia, dzięki czemu pojawiło się dodatkowe miejsce do przewozu różnego rodzaju ładunków.

W 2012 nastąpiła kolejna zmiana stylizacji, w wyniku której samochody zostały wyposażone w nową osłonę chłodnicy, zamontowaną na stylowym i kompaktowym zderzaku. Projektanci zaopatrzyli Hondę Stepwgn w nowe tylne oświetlenie oraz ulepszone felgi.

Honda Stepwgn V generacji

Sprzedaż samochodów Hondy Stepwgn piątej generacji rozpoczęła się w 2015 roku. Charakterystycznymi cechami tych samochodów był składany drugi rząd siedzeń, który zapewniał płaską podłogę, trzeci fotel typu Magic Seat, pokrywę bagażnika typu Waku Waku Gate. Lista wyposażenia samochodu została uzupełniona przez system bezpieczeństwa Honda Sensing. Radar umieszczony w logo firmy na masce wykrywa nie tylko poruszające się wokół niego samochody, ale i także pieszych. W górnej części szyby czołowej projektanci zainstalowali kamerę, która szacowała parametry wszystkich obiektów znajdujących się w odległości do 60 metrów od samochodu. Kolejną cechą Hondy Stepwgn było światło stopu, które zaczynało się świecić natychmiast po awaryjnym hamowaniu.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Filtr paliwa
Części zamienne + Producenci Filtr paliwa JP GROUP
Części zamienne + Producent Filtr paliwa MERCEDES-BENZ KLASA B
Części zamienne + Numer artykułu Filtr paliwa 1318700909
Numer artykułu 26-0412
Numer artykułu + Producenci 63850 MAPCO
OEN 05174056AA
OEN + Producenci 6460920001 MAXGEAR
loader Prosimy, poczekać!...