Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
ELRING 800.710 Uszczelka, głowica cylindrów 1,3 [mm], Ø: 90,5 [mm], uszczelka metalowo-włóknowa, z prawej
-
Strona zabudowy:
z prawej
- Grubość [mm]: 1,3
- Średnica [mm]: 90,5
- Rodzaj uszczelnienia: uszczelka metalowo-włóknowa
- Numer taryfy materiału: 8409919990
- Numer artykułu: 800.710
- Nasza cena: 238,17 PLN
- Producent: ELRING
- Numer EAN: 4041248725580
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Uszczelka, głowica cylindrów ELRING 800.710 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Camry IV Sedan ( V2 ); Toyota Camry CV11; Camry III Kombi ( V1 ); Sienna XL10; Camry V20 Kombi; ES (XV20; XV30); Avalon Sedan ( X1 ); ES 250 V20; Solara I Coupe (XV20) |
Silniki | 3.0; 2.5; 3.0 V6; 3.0 24V; 300 |
Moc silnika (KM) | 183-223 KM |
Moc (kilowaty) | 135-164 kW |
Rok produkcji | 1991-2002 |
Numer artykułu producenta | 800.710 |
Numer(-y) części OE | 11115-20010 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Uszczelka, głowica cylindrów ELRING 800.710?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
ELRING 800.710: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o ELRING Uszczelka, głowica cylindrów?
Przeczytaj Uszczelka, głowica cylindrów 800710 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
- Uszczelka pod głowicą TOYOTA Camry IV Sedan (_V2_)
- Uszczelka pod głowicą Toyota Camry CV11
- Uszczelka pod głowicą TOYOTA Camry III Kombi (_V1_)
- Uszczelka pod głowicą Sienna XL10
- Uszczelka pod głowicą Camry V20 Kombi
- Uszczelka pod głowicą ES (XV20, XV30)
- Uszczelka pod głowicą TOYOTA CAMRY
- Uszczelka pod głowicą TOYOTA SIENNA
- Uszczelka pod głowicą LEXUS ES