Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
GLASER P77761-01 Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy FPM (fluor-kauczuk)
- Średnica wewnętrzna [mm]: 138
- Materiał: FPM (fluor-kauczuk)
- Rodzaj gwintu: Gwint lewoskrętny
- Rodzaj uszczelnienia promieniowego wału: AB SL
- Wysokość [mm]: 10
- Średnica [mm]: 152,6
- Numer artykułu: P77761-01
- Nasza cena: 173,89 PLN
- Producent: GLASER
- Numer EAN: 8429021086350
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy GLASER P77761-01 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Toyota Yaris P9; Toyota Yaris xp13; Toyota Auris Mk1; Toyota Auris e18; Corolla X Sedan (E150); Toyota Urban Cruiser XP11; Yaris III Van (XP13) |
Silniki | 1.33 VVT-i; 1.3; 1.3 4WD; 1.33 Dual-VVTi; 1.33; 1.3 VVTi |
Moc silnika (KM) | 95-101 KM |
Moc (kilowaty) | 70-74 kW |
Rok produkcji | 2008-2024 |
Numer artykułu producenta | P77761-01 |
Numer(-y) części OE | 90311-99011 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy GLASER P77761-01?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
GLASER P77761-01: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o GLASER Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy?
Przeczytaj Pierscień uszczelniający wału, wał korbowy P7776101 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.