Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
JAPANPARTS OO-Y13 Sonda lambda do HYUNDAI Santamo II (UF) Sonda regulacyjna
- Sonda lambda: Sonda regulacyjna
- Długość przewodu [mm]: 375
- Numer artykułu: OO-Y13
- Nasza cena: 366,91 PLN
- Producent: JAPANPARTS
- Numer EAN: 8033001120745
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Sonda lambda JAPANPARTS OO-Y13 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Santamo II (UF) |
Silniki | 2.0 16V 4x4; 2.0 16V |
Moc silnika (KM) | 139 KM |
Moc (kilowaty) | 102 kW |
Rok produkcji | 1999-2002 |
Numer artykułu producenta | OO-Y13 |
Numer(-y) części OE | 39210-36700 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Sonda lambda JAPANPARTS OO-Y13?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o JAPANPARTS Sonda lambda?
Przeczytaj Sonda lambda OOY13 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.