Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
RIDEX 412W0833 Czujnik, prędkosć obrotowa koła do ISUZU D-MAX, KB os przednia, z prawej, z przewodem
- Stabilna, dokładna i szybka transmisja sygnału w każdych warunkach użytkowania
- Ochrona przed agresywnymi substancjami dzięki szczelnej obudowie
- Odporność na uderzenia, wibracje i wahania temperatury
- Doskonały stosunek jakości do ceny
-
Strona zabudowy:
os przednia, z prawej
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z przewodem
- Numer artykułu: 412W0833
- Nasza cena: 113,52 PLN
- Producent: RIDEX
- Numer EAN: 4064138012706
- Strona zabudowy: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Pełne odpowiedniki produktów

Produkty z kategorii Czujnik, prędkosć obrotowa koła RIDEX 412W0833 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Isuzu D-Max TFR; Isuzu D-MAX 8DH; D-Max 1 (TFR; TFS); KB Pick-up |
Silniki | 2.5 CRDi; 2.5; 3.0 DiTD 4x4; 2.5 DiTD 4x4; 2.5 DiTD; 3.0 DiTD; 3.0 D 4x4; 2.5 KB250; 3.0 KB300; 2.5 KB250 D-TEQ |
Moc silnika (KM) | 76-163 KM |
Moc (kilowaty) | 56-120 kW |
Rok produkcji | 2002-2025 |
Numer artykułu producenta | 412W0833 |
Numer(-y) części OE | 8-97387989-1, 8-97236103-2 |
Czujnik, prędkosć obrotowa koła RIDEX 412W0833 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Czujnik, prędkosć obrotowa koła RIDEX 412W0833?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
RIDEX 412W0833: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o RIDEX Czujnik, prędkosć obrotowa koła?
Przeczytaj Czujnik, prędkosć obrotowa koła 412W0833 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty

