AUTOMEGA 180059610 Filtr oleju Wkład filtra
- Rodzaj filtra: Wkład filtra
- Wysokość [mm]: 128
- Średnica wewnętrzna [mm]: 41,5
- Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 41,5
- Średnica [mm]: 83
- Średnica 4 [mm]: 41,5
- Numer artykułu: 180059610
- Nasza cena: 21,81 PLN
- Producent: AUTOMEGA
- Numer EAN: 2232390944180
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Filtr oleju AUTOMEGA 180059610 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Filtr oleju AUTOMEGA 180059610?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
AUTOMEGA 180059610: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o AUTOMEGA Filtr oleju?
Przeczytaj Filtr oleju 180059610 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.