• SHOP
  • CLUB
Wypróbuj konto Premium
0
Mój garaż
Dodaj pojazd
0
Artykułów #31-2926
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
To pomoże Ci kupić produkt kompatybilny z Twoim pojazdem
NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ SWOJEGO SAMOCHODU W KATALOGU?

MAHLE ORIGINAL OC 47 Filtr oleju 3/4"-16UNF-2B, z dwoma zaworami zwrotnymi, Filtr przykręcany

Numer artykułu: OC 47 EAN: 4009026026953
Ocen - 27
Opis
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokość [mm]: 119,5, 120
  • Wymiar gwintu: 3 / 4"-16UNF-2B
  • Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 62,0
  • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego: OCS 1
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z dwoma zaworami zwrotnymi
  • Średnica [mm]: 76,0
  • średnica 2 [mm]: 71,0, 72,0
  • Rodzaj zaworu: Zawór przepływowy
  • Moment dokręcenia [Nm]: 20
  • Wysokość opakowania [cm]: 11,99, 12,50
  • Ciężar netto [g]: 358, 396
  • Szerokość opakowania [cm]: 7,85, 8,00
  • Długość opakowania [cm]: 7,9, 8,0
  • Numer artykułu: OC 47
  • Nasza cena: 24,23 PLN
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • Numer EAN: 4009026026953
  • Wyposażenie pojazdu: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
  • Warunki: nowy
Numery użytkowe: MAHLE ORIGINAL 72551553, MAHLE ORIGINAL 77642077, MAHLE ORIGINAL 79953481
Na stanie
24,23 PLN

Cena zawiera 23% VAT

nie obejmuje kosztów dostawy

Dodaj do listy życzeń
Autodoc Plus do MAHLE ORIGINAL 72551553
Dowiedz się więcej
Kompatybilność z samochodami osobowymi
ALFA-ROMEO
BARKAS
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD-USA
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND-ROVER
LEXUS
MAZDA
MITSUBISHI
NISSAN
NSU
PORSCHE
SAAB
SEAT
SUBARU
SUZUKI
TRABANT
VAUXHALL
VOLVO
WARTBURG
Numer części OE

Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

MAHLE ORIGINAL 056 115 561 G Filtr oleju

Pełne odpowiedniki produktów

RIDEX 7O0006 Filtr oleju tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokość [mm]: 122
  • Wymiar gwintu: 3 / 4-16 UNF
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
  • Średnica [mm]: 77
  • Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm]: 62
  • Numer artykułu: 7O0006
  • Nasza cena: 21,44 PLN
  • Producent: RIDEX
  • Numer EAN: 4059191236282
  • Warunki: nowy
Szczegóły
RIDEX 7O0006 Filtr oleju 3/4-16 UNF, z zaworem zwrotnym, Filtr przykręcany
Numer artykułu: 7O0006
21,44 PLN
(Cena za sztukę)
Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy
CHAMPION COF100160S Filtr oleju tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokość [mm]: 120
  • Wymiar gwintu: 3 / 4"-16 UNF
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 72
  • Średnica [mm]: 76
  • średnica 1 [mm]: 77,5
  • Wersja: w / Anti-Drain valve, w / Anti-Syphon valve, with By-Pass valve
  • Rodzaj połączenia: Pudełko
  • Długość opakowania [cm]: 7,8
  • Szerokość opakowania [cm]: 7,8
  • Wysokość opakowania [cm]: 12,2
  • Numer artykułu: COF100160S
  • Nasza cena: 16,80 PLN
  • Producent: CHAMPION
  • Numer EAN: 4044197763139
  • Warunki: nowy
Szczegóły
CHAMPION COF100160S Filtr oleju 3/4"-16 UNF, Filtr przykręcany
Numer artykułu: COF100160S
16,80 PLN
Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy
MASTER-SPORT 719/15-OF-PCS-MS Filtr oleju tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Wysokość [mm]: 123
  • Wymiar gwintu: 3 / 4-16 UNF
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 62
  • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 2,5
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
  • Średnica [mm]: 76
  • Średnica zewnętrzna 2 [mm]: 71
  • Ciężar netto [kg]: 0,3
  • Ciężar brutto [kg]: 0,3
  • Numer artykułu: 719/15-OF-PCS-MS
  • Nasza cena: 20,97 PLN
  • Producent: MASTER-SPORT
  • Numer EAN: 4250083947419
  • Warunki: nowy
Szczegóły
MASTER-SPORT 440719150 Filtr oleju 3/4-16 UNF, z zaworem zwrotnym, Wkład filtra
Numer artykułu: 719/15-OF-PCS-MS
20,97 PLN
Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy
MAPCO 61097 Filtr oleju tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokość [mm]: 123
  • Wymiar gwintu: 3 / 4-16 UNF
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 62
  • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 2,5
  • Średnica [mm]: 76
  • Średnica zewnętrzna 2 [mm]: 71
  • Numer artykułu: 61097
  • Nasza cena: 22,01 PLN
  • Producent: MAPCO
  • Numer EAN: 4043605079244
  • Warunki: nowy
Szczegóły
MAPCO 61097 Filtr oleju 3/4-16 UNF, Filtr przykręcany
Numer artykułu: 61097
22,01 PLN
Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy
UFI 23.130.01 Filtr oleju tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokość [mm]: 123
  • Wymiar gwintu: 3 / 4-16 UNF
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 61
  • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 2,2
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
  • Średnica [mm]: 76, 78
  • Średnica zewnętrzna 2 [mm]: 71
  • Numer artykułu: 23.130.01
  • Nasza cena: 22,11 PLN
  • Producent: UFI
  • Numer EAN: 8003453040489
  • Warunki: nowy
Szczegóły
UFI 23.130.01 Filtr oleju 3/4-16 UNF, z zaworem zwrotnym, Filtr przykręcany
Numer artykułu: 23.130.01
22,11 PLN
Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy
MASTER-SPORT 719/5-OF-PCS-MS Filtr oleju tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Wysokość [mm]: 123
  • Wymiar gwintu: 3 / 4-16 UNF
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 62
  • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 2,5
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
  • Średnica [mm]: 76
  • Średnica zewnętrzna 2 [mm]: 71
  • Ciężar netto [kg]: 0,33
  • Ciężar brutto [kg]: 0,33
  • Numer artykułu: 719/5-OF-PCS-MS
  • Nasza cena: 22,48 PLN
  • Producent: MASTER-SPORT
  • Numer EAN: 4250083931241
  • Warunki: nowy
Szczegóły
MASTER-SPORT 440071950 Filtr oleju 3/4-16 UNF, z zaworem zwrotnym, Wkład filtra
Numer artykułu: 719/5-OF-PCS-MS
22,48 PLN
Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy
Warsztat online Autodoc naprawa na własną rękę
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w OPEL ASTRA H [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w MERCEDES-BENZ С W203 [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w AUDI A4 B6 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w VW PASSAT B5+ TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w TOYOTA YARIS XP10 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT MEGANE 2 (LM) [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w AUDI A4 B5 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w PEUGEOT 308 1 T7 (4A_, 4C_) [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w PEUGEOT 206 1 (2D) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w CITROEN C3 1 (FC, FN) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w SKODA OCTAVIA 1U TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW TOURAN 1 (1T3) [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW PASSAT 5 (B5) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w FORD FOCUS MK2 [PORADNIK AUTODOC]
Wymiana olej silnikowy i filtr oleju FIAT PUNTO TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW PASSAT B6 (3C5) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT CLIO 2 (C65) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w MERCEDES-BENZ E W210 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w HONDA JAZZ 1 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe SUZUKI SWIFT 3 Hatchback [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w FIAT PUNTO 2 (188) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w OPEL ASTRA H Sedan [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT CLIO 3 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w PEUGEOT 307 (3H) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW GOLF 4 (1J1) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w FIAT PANDA (169) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w SEAT IBIZA 3 6L [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w PEUGEOT 207 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w TOYOTA RAV 4 3 (XA30) [PORADNIK AUTODOC]
Wymiana olej silnikowy i filtr oleju MERCEDES-BENZ C W202 [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w MERCEDES VITO W639 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w OPEL MERIVA A [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT SCENIC 2 (JM) [PORADNIK AUTODOC]
Wymiana olej silnikowy i filtr oleju VW LUPO TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju w AUDI A3 1 (8L1) [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT KANGOO 1 (KC) [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w TOYOTA AYGO 1 (AB10) [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w OPEL CORSA C (F08, F68) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w MERCEDES-BENZ M W163 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w OCTAVIA (1Z5) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w FIAT PUNTO 199 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w CITROEN XSARA PICASSO (N68) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w PEUGEOT 406 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW T5 TRANSPORTER Van [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w AUDI 80 B4 TUTORIAL | AUTODOC
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW PASSAT B7 Sedan [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w FIAT 500 (312) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w MERCEDES-BENZ W203 Klasa C [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe NISSAN MICRA 2 Hatchback [TUTORIAL AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT MEGANE SCENIC [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w MERCEDES-BENZ W211 Klasa E [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w BMW E60 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w BMW 330i 3 (E92) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w TOYOTA YARIS Mk2 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w MERCEDES W204 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w HONDA INSIGHT 2 (ZE) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW GOLF 7 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w AUDI A6 C5 Avant [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w SEAT LEON 1M1 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w LEXUS RX400h 2 (XU30) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w NISSAN MICRA K12 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w CITROËN BERLINGO M [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w AUDI A4 B5 Sedan [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju w TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w TOYOTA RAV4 II [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW SHARAN 1 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW POLO 6n1 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w RENAULT TWINGO 1 (C06) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w MERCEDES W210 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VOLKSWAGEN GOLF 3 (1H1) [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w MERCEDES W124 [PORADNIK AUTODOC]
Jak wymienić filtr oleju i oleje silnikowe w VW GOLF 2 [PORADNIK AUTODOC]

Filtr oleju Poradnik/Instrukcja krok po kroku do naprawy i wymiany

Filtr oleju MAHLE ORIGINAL OC 47 : Opinie i ocena

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Filtr oleju MAHLE ORIGINAL OC 47?

Proszę ocenić produkt

Dodaj zdjęcia lub filmy do swojej opinii
Dodaj pliki
4
Ten produkt został oceniony przez 27 klientów.
0 gwiazdek 5 gwiazdek
Jak obliczana jest ocena gwiazdkowa

Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.

Jak sprawdzamy recenzje

Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.

FAQ: Pytania klientów i odpowiedzi

0 Pytania
Czy powstały pytania MAHLE ORIGINAL Filtr oleju OC 47?
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, albo potrzebujesz szczegółowej informacji. W polu dla komentarzy można zadać dowolne pytanie!
Po to, żeby zadać pytanie, prosimy, uzupełnić wszystkie pola!
Podaj swój numer VIN, abyśmy mogli szybciej przetworzyć Twoje zapytanie.

Popularne posty

Formy płatności:
Mastercard — pasująca forma opłaty zakupu 77642077 MAHLE ORIGINAL Filtr oleju OC47
PayPal — Szybko i bezpiecznie opłacić zakup 79953481 MAHLE ORIGINAL Filtr oleju 4009026026953
Prosto i bezpiecznie opłacić za pomocą Visa MAHLE ORIGINAL Filtr oleju 72551553, 77642077
Kupuj MAHLE ORIGINAL Filtr oleju 72551553, 77642077, korzystając z możliwości przedpłaty albo opłaty za pobraniem

Czy chcesz więcej dowiedzieć się o MAHLE ORIGINAL Filtr oleju?

Przeczytaj Filtr oleju OC47 FAQ i opinie klientów!

Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt

Sposób wysyłki:
Filtr oleju 4009026026953 Niezawodna i bezpieczna przesyłka przez DHL
Filtr oleju 72551553, 77642077 otrzymać przez UPS
Filtr oleju OC 47 niezawodna przesyłka przez GLS do domu

Każde zamówienie o wartości powyżej 360 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 360 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.

  • Zwrot towaru w ciągu 14 dni
    Zwrot towaru w ciągu 14 dni
  • Safe Order 200 dni dla
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Bezpieczne płatności
    Bezpieczne płatności
  • Bezpłatna dostawa
    Bezpłatna dostawa
MAHLE ORIGINAL OC 47: części zamienne z podobnymi parametrami
A.P. AP1022
A.P. AP63005A
BALDWIN B178
BLUE PRINT ADV182149
24,89 PLN* WYBÓR KLENTÓW
BOSCH 0450103009
BOSCH 0451103060
BOSCH 451103013
BOSCH 451103033
CHAMPION C157
CHAMPION C160
COMPAIR C160112/51
CROSLAND 2105
CROSLAND 652
DONIT FILTER 431037
DONIT FILTER 431056/G
FIRST LINE BFO4101
FRAD 17.33.03/110
FRAD 26.43.03/110
KOLBENSCHMIDT 50013073
KOLBENSCHMIDT 051OS
KOLBENSCHMIDT 073OS
MANN-FILTER 6740358306
MANN-FILTER 6740359266
MEYLE 3141140007
MONARK 30738033
MOTRIO 8671002052
NATO 2940121728350
NATO 2940123171161
PBR BC1152
SACHS 120012573
SWAG 20926873
TEHO 4073
UFI 2313001
VAICO 200382
VALEO 586038
VTE 112AP
WIX FILTERS 51342
WIX FILTERS 337P
WIX FILTERS 51088
*Cena zawiera 23% VAT, nie obejmuje kosztów dostawy