Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
OPTIMAL BS-7800HC Tarcza hamulcowa odpowiednie do MERCEDES-BENZ Klasa E, CLS Oś przednia, 312x28[mm], 5/6, wentylowany
-
Strona zabudowy:
Oś przednia
- Średnica [mm]: 312
- Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
- Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 28
- Wysokość [mm]: 64,6
- Powierzchnia: pokryty
- Średnica otworu centrującego [mm]: 67
- Wzór otworów / liczba otworów: 5 / 6
- Minimalna grubość [mm]: 25,4
- Przetwarzanie: wysoko nawęglany
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
- Nawiercane: nie
- Numer artykułu: BS-7800HC
- Producent: OPTIMAL
- Numer EAN: 4058787131932
- Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
- Gromadź swoje bonusy poprzez zakup produktów oznaczonych słowem "BONUS";
- Zapłać do 10% mniej za swoje zamówienie przy pomocy zgromadzonych bonusów;
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Tarcza hamulcowa Poradnik/Instrukcja krok po kroku do naprawy i wymiany




Produkty z kategorii Tarcza hamulcowa OPTIMAL BS-7800HC kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Mercedes W211; Mercedes S211; Mercedes CLS c219 |
Silniki | E 320 CDI; E 320; E 230 T; E 280 T; E 320 T CDI; E 280 T CDI; E 320 T; CLS 350 CDI; CLS 320 CDI |
Moc silnika (KM) | 177-272 KM |
Moc (kilowaty) | 130-200 kW |
Rok produkcji | 2002-2010 |
Numer artykułu producenta | BS-7800HC |
Numer(-y) części OE | A2114210912, 2114210912 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Tarcza hamulcowa OPTIMAL BS-7800HC?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
OPTIMAL BS-7800HC: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o OPTIMAL Tarcze?
Przeczytaj Tarcza hamulcowa BS7800HC FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.