Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
TRW DF6879S Tarcza hamulcowa do SSANGYONG ACTYON, KORANDO 262x10[mm], 5x112, pełny
- Średnica [mm]: 262
- Typ tarczy hamulcowej: pełny
- Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
- Wysokość [mm]: 62,7
- Powierzchnia: lakierowany
- Średnica otworu centrującego [mm]: 67
- Liczba otworów: 5
- Średnica otworu 2 [mm]: 6,6
- Średnica otworu 1 [mm]: 12,3
- Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 112
- Minimalna grubość [mm]: 8,4
-
Kolor:
czarny
- Oznaczenie kontrolne: E1 90R-02 C0204 / 0283
- Nawiercane: nie
- Numer artykułu: DF6879S
- Producent: TRW
- Numer EAN: 3322938371340
- Strona zabudowy: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Pełne odpowiedniki produktów

Produkty z kategorii Tarcza hamulcowa TRW DF6879S kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Korando III SUV (CK); Korando C200; Ssangyong Actyon Sports I; Ssangyong Actyon Sports II |
Silniki | 2.0 e-XGi; 2.0 LPG AWD; 2.0 LPG; 2.0 GPL 4WD; 2.0 GPL; 2.2 Xdi; 2.0; 2.0 e-XDi; 2.2 e-XDi; 2.0 Xdi; 2.0 Xdi 4WD |
Moc silnika (KM) | 147-178 KM |
Moc (kilowaty) | 108-131 kW |
Rok produkcji | 2010-2024 |
Numer artykułu producenta | DF6879S |
Numer(-y) części OE | 4840134001 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Tarcza hamulcowa TRW DF6879S?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
TRW DF6879S: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o TRW Tarcze?
Przeczytaj Tarcza hamulcowa DF6879S FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.