1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla MERCEDES-BENZ CITAN

Mercedes-Benz Citan

Produkcja Mercedesa-Benz Citan W415 rozpoczęła się w 2012 roku i trwa do czasów dzisiejszych. Samochód jest uwalniana w wersji nadwozia typu minivan i van. Podczas jego tworzenia jako jego podstawa został przyjęty model Renault Kangoo. JEgo produkcja jest umieszczona w zakładzie firmy Renault we Francji.

Historia powstania Mercedesa-Benz Citan W415

Minivan Mercedes Citan Kombi W415 zadebiutował na wystawie przemysłowej w Hanoverze. Jest reprezentowany przez zmieniony francuski samochód Renault Kangoo. Jedyną istotną różnicą było użycie wysokiej jakości materiałów do wykończenia wnętrza. Samochód był dostępny w wersji pięcioosobowej i siedmioosobowej.

Wraz z minivan, w 2013 roku został zaprezentowany Mercedes-Benz Citan Furgon W415 w wersji van. Został on wydany w trzech modyfikacjach, które różniły się od siebie pod względem długości: 3 937 mm, 4 321 mm i 4 705 mm. Maksymalna objętość bagażnika wynosiła 3,1 m ³, a jego ładowność wynosiła 630 kg.

Przednie zawieszenie Mercedesa-Benz Citan Furgon W415 zostało wyposażone w amortyzatory McPhersona, a część tylna posiada belkę skrętną. Samochód charakteryzuje się nie tylko oszczędnym zużyciem paliwa, ale również emitowaniem minimalnej objętości szkodliwych substancji do atmosfery - posiada on pełną zgodność z normą Euro-5.

Od 2013 roku firma Intax oferuje Mercedesa-Benz Citan w dowolnej kolorystyce oraz z zestawem dodatkowych opcji, w zależności od życzenia klienta.

Interesujące fakty

W 2012 roku niemiecki koncern motoryzacyjny rozpoczął kampanię marketingową wraz z Richardem Deanem Andersonem dla promocji Mercedesa-Benz Citan - samochodów zaliczających się do małej serii modeli "MacGyver i nowy Citan". Ich prezentacja miała miejsce w lecie 2012 roku w Republice Południowej Afryki, w mieście Johannesburg.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Tarcza Hamulcowa
Części zamienne + Producenci Filtr Oleju BOSCH
Części zamienne + Producent Świeca Zapłonowa TOYOTA HIACE
Części zamienne + Numer artykułu Pióro Wycieraczki 3 397 004 590
Numer artykułu 298W0075
Numer artykułu + Producenci SKWIB-0940050 STARK
OEN 1272339
OEN + Producenci 1J0998002B RIDEX
loader Prosimy, poczekać!...