Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
FEBI BILSTEIN 116315 Klocki hamulcowe do HONDA ACCORD Oś przednia, z akustycznym czujnikiem zużycia
-
Strona zabudowy:
Oś przednia
- Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużycia
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zamkiem, z podkładką wytłumiającą
- Długość [mm]: 155
- Szerokość [mm]: 69, 65
- Grubość 1 [mm]: 15
- Oznaczenie kontrolne: ECE R90 Approved
- Ciężar [kg]: 1,640
- uwzględnić informację serwisową
- Numer artykułu: 116315
- Nasza cena: 138,90 PLN
- Producent: FEBI BILSTEIN
- Numer EAN: 4054224163153
- Stan: nowy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:


FEBI BILSTEIN – SOLUTIONS DRIVEN BY YOU
Febi to silna marka należąca do bilstein group – rodzinnej firmy z siedzibą w Ennepetal. Od lat 20. XX wieku febi jest synonimem części zamiennych o sprawdzonej jakości oryginalnego wyposażenia, produkowanych na najnowocześniejszych maszynach we własnym zakładzie produkcyjnym.
Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody osobowe, czy użytkowe – febi to sprawdzona jakość i zaufanie profesjonalistów na całym świecie.
Produkty z kategorii Klocki hamulcowe FEBI BILSTEIN 116315 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Honda Accord 7; Honda Accord 7 Tourer; ACCORD 7 (CM) |
Silniki | 2.0 Allrad; 2.2 i-CTDi; 2.4; 2.0; 2.4 Vtec T; 2.4 Vtec E |
Moc silnika (KM) | 140-200 KM |
Moc (kilowaty) | 103-147 kW |
Rok produkcji | 2002-2008 |
Numer artykułu producenta | 116315 |
Numer(-y) części OE | 45022-SEA-E01, 45022-SEA-E00, 45022-SEA-EZ1 |
Klocki hamulcowe FEBI BILSTEIN 116315 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Klocki hamulcowe FEBI BILSTEIN 116315?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
FEBI BILSTEIN 116315: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o FEBI BILSTEIN Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe?
Przeczytaj Klocki hamulcowe 116315 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
