Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Adaptery do kluczy grzechotkowych

wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
252 Artykułów

Adaptery do kluczy grzechotkowych: co trzeba wiedzieć

Adaptery do kluczy grzechotkowych to małe i zazwyczaj niedrogie akcesoria umożliwiające zwiększenie funkcjonalności narzędzia. Są one wykorzystywane do zamocowywania nasadek i bitów o różnorodnej średnicy, przekształcając klucz w uniwersalne narzędzie do odkręcania i dokręcania gwintowanych połączeń o różnorodnej średnicy i budowie.

Jakie są rodzaje adapterów do kluczy grzechotkowych?

Zgodnie z przeznaczeniem:

  • do nasadek - używane do odkręcania elementów mocujących z czołem,
  • do bitów - skonstruowane do demontowania śrub i wkrętów posiadających na swoich głowicach specjalne otwory.

Ze względu na budowę:

  • bez przegubu - charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością. Skonstruowane do osiągnięcia wysokiego momentu dokręcenia.
  • z przegubem - umożliwiają dokręcanie mocowań pod pewnym kątem. Są one doskonałe do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Nie są one odpowiednie do pracy z dużymi obciążeniami.

Poza tym akcesoria różnią się między sobą rozmiarem oraz długością. Weź to pod uwagę przy decydowaniu się na zakup adapterów do kluczy grzechotkowych.

Wskazówki dotyczące korzystania z adapterów do kluczy grzechotkowych

Dopuszcza się korzystanie z adapterów, które są kompatybilne z kluczem. Niezwykle ważne jest upewnienie się, że nie są one uszkodzone oraz że są one bezpiecznie zamocowane.

Przed montażem adaptera niezbędne jest usunięcie zabrudzeń z gniazda montażowego oraz elementu mocującego. Podczas wykonywania prac nie powinieneś zbyt mocno naciskać na narzędzie.

Adaptery powinny być przechowywane w czystym i suchym pomieszczeniu, a najlepiej w specjalnym etui.

AUTODOC: wygodne zakupy online

W katalogu sklepu internetowego AUTODOC zaprezentowany jest szeroki wybór narzędzi do naprawy samochodu. Nie będziesz miał żadnych trudności ze znalezieniem odpowiedniego produktu. Nasi pracownicy poinformują Cię o aktualnych promocjach oraz dostępnych metodach płatności, a także oszacują przybliżony termin dostawy. Robienie u nas zakupów jest wielką przyjemnością, gdyż oferujemy przystępne ceny oraz wysokiej jakości obsługę.

loader Prosimy, poczekać!...