1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Citroën oferuje okulary eliminujące chorobę lokomocyjną

Subskrybować
SIĘ DO NASZYCH NEWSLETTERÓW

Aby otrzymywać nasze najnowsze wiadomości i porady prosimy o podanie swojego adres e-mail:

Zgodnie ze statystykami około 30 milionów Europejczyków cierpi na drogach na chorobę lokomocyjną. Citroën znalazł rozwiązanie tego problemu. Okulary Seetroën wypuszczone przez firmę są skonstruowane w celu eliminowania zakłóceń w pracy układu przedsionkowego u pasażerów pojazdów mechanicznych.

Innowacyjny produkt jest oparty na technologii opracowanej kilka lat temu przez francuską firmę Boarding Ring. Konstrukcja okularów została opracowana przez specjalistów Studio 5.5 w Paryżu. Jako materiał oprawek okularów został wybrany miękki w dotyku plastik.   

Zasada działania okularów Seetroën jest oparta o osobliwość pracy układu przedsionkowego. Napady zawrotów głowy i fale mdłości są związane z konfliktu między postrzeganiem środowiska przez narząd wzrokowe oraz receptory ucha wewnętrznego.

Oprawki okularów zbudowane są z czterech krawędzi: dwóch w przedniej części okularów oraz dwie po ich bokach - do widzenia bezpośredniego i peryferyjnego. Wewnątrz każdej krawędzi, wzdłuż ich obwodu, znajdują się przezroczyste rurki wypełnione jasnoniebieskim płynem.

Podczas jazdy płyn tworzy sztuczną linię horyzontu, eliminując dysharmonię pomiędzy sygnałami dochodzącymi do mózgu ze strony różnych narządów zmysłów.

Korzystanie z nowo skonstruowanego produktu jest bardzo proste. Przy zdiagnozowaniu pierwszych objaw choroby powinieneś nałożyć okulary i poczekać około 10-12 minut. W momencie, gdy poczujesz się lepiej, możesz je już zdjąć.

Okulary mogą być stosowane przez dorosłych oraz dzieci powyżej 10. roku życia. Osoby posiadające zburzenia wzroku mogą nosić okulary Seetroën na swoich okularach korekcyjnych.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Tarcza Hamulcowa
Części zamienne + Producenci Filtr Oleju RIDEX
Części zamienne + Producent Świeca Zapłonowa MG
Części zamienne + Numer artykułu Pióro Wycieraczki 298W0076
Numer artykułu 39-0308
Numer artykułu + Producenci E36/B01 CHAMPION
OEN 1211101
OEN + Producenci 8524228060 MAXGEAR
loader Prosimy, poczekać!...