Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Szuflady skrzynki narzędziowej

wygląd
592 Artykułów

Szuflady skrzynki narzędziowej: co trzeba wiedzieć

Szuflady skrzynki narzędziowej umożliwiają organizację różnego typu narzędzi, akcesoriów, elementów złącznych oraz innych rzeczy potrzebnych do naprawy samochodu. Są one wyposażone w specjalne prowadnice na kółkach, przy pomocy których wysuwają się, zapewniając dostęp do ich zawartości.

Jakie są rodzaje szuflad skrzynki narzędziowej?

Producenci oferują produkty, które różnią się między sobą:

  • rozmiarem - długość i szerokość zależy od rozmiaru samej skrzynki narzędziowej. Jeśli chodzi o jej wysokość, jedna skrzynka może pomieścić przedmioty o wysokości 81, 130, 248 mm, itp..
  • ilością przegródek - dostępne są modele pozbawione przegródki, jak i również modele przedzielone ściankami.
  • ładownością - niektóre modele są w stanie wytrzymać obciążenie do 40 kg, podczas gdy inne – wyłącznie 15 kg.
  • dodatkowymi akcesoriami - producenci często wyposażają swoje urządzenia w system automatycznego zamykania drzwiczek, organizery szuflad wykonane z pianki, centralne i indywidualne zamki, systemy blokujące, itp.

Wskazówki dotyczące korzystania z szuflad skrzynki narzędziowej

Przestrzegaj instrukcji producenta. Do przechowywania dużego wyposażenia korzystaj z dużych szuflad. Nie przekraczaj maksymalnej dopuszczalnej ładowności. W przeciwnym razie spód szuflady może ulec odkształceniu.

Regularnie myj szuflady przy pomocy miękkiej, wilgotnej szmatki. Nie zaleca się korzystania z środków chemicznych. Co jakiś czas nasmaruj prowadnice szuflad specjalnymi środkami.

AUTODOC: wygodne zakupy online

Chciałbyś kupić szuflady skrzynki narzędziowej oraz inne akcesoria w dobrej cenie? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów dostępnych w rozsądnych cenach. Poza tym często przeprowadzamy różne promocje, które pomogą naszym klientom w zaoszczędzeniu pieniędzy oraz dadzą możliwość uzyskania darmowej dostawy. Zrób zakupy przez Internet na AUTODOC – jest to naprawdę wyjątkowo opłacalne!

loader Prosimy, poczekać!...