Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Wózki warsztatowe z półkami

wygląd
53 Artykułów

Wózki warsztatowe z półkami: co trzeba wiedzieć

Jeśli tacki do wózków narzędziowych są uszkodzone, można je z łatwością wymienić. Są one sprzedawane oddzielnie i kosztują dużo mniej niż w pełni wyposażony nowy wózek narzędziowy. Poza tym kupno dodatkowych tacek umożliwi Ci zwiększenie pojemności wózka.

Rodzaje tacek do wózków narzędziowych

Akcesoria te różnią się pod względem przeróżnych kryteriów obejmujących:

  • konstrukcję - dostępne są produkty bez lub ze ściankami o różnym rozmiarze. Tacki mogą być pojedyncze lub podzielone na kilka przegródek. Poza tym dostępne są tacki wyposażone w komory do wkładania narzędzi. Większość z nich posiada wystarczająco miejsca na 15 urządzeń.
  • rozmiar - szerokość i długość tacek może wynosić odpowiednio 500 i 800 mm, 600 i 1000 mm oraz 800 i 1200 mm.
  • metodę mocowania - dostępne są modele wysuwane, stacjonarne oraz o regulowanej wysokości; także modele montowane do ścianek bocznych wózka.
  • materiał wykonania - produkty metalowe są w stanie bardzo dobrze wytrzymać uderzenia mechaniczne oraz posiadają długą żywotność. Niektóre z nich posiadają gumową powłokę. Tacki plastikowe charakteryzują się lekkością oraz odpornością na korozję; są one dostępne w relatywnie niskiej cenie.
  • akcesoria dodatkowe - niektórzy producenci wytwarzają modele wyposażone w maty, które pomagają uniknąć powstawania zarysowań.

Porady dotyczące korzystania z tacek do wózków narzędziowych

Akcesoria powinny być montowane i używane zgodnie z zaleceniami producenta. Nie wolno szczególnie przekraczać maksymalnej dopuszczalnej ładowności tacek. Regularnie sprawdzaj niezawodność ich przymocowania oraz smaruj elementy mocujące. Spróbuj używać je wyłącznie do przechowywania czystych i suchych narzędzi. Zaleca się korzystanie z mat, które są odporne na działanie oleju i benzyny. Najlepiej przykryć powierzchnię tacek, filcem lub korkiem, w celu przechowywania w nich ostrych narzędzi. Podczas przesuwania wózka narzędziowego popychaj jego korpus, a nie tackę.

AUTODOC: wygodne zakupy online

W katalogach naszego sklepu internetowego dostępne są różnorodne akcesoria do wózków narzędziowych. U nas możesz kupić tacki do wózków narzędziowych, szuflady, zamki, kółka obrotowe. Specjaliści z naszego internetowego działu obsługi klienta zawsze pomogą Tobie w wyborze odpowiedniego produktu. Z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji i poinformują o warunkach dostawy oraz aktualnych promocjach w naszym sklepie internetowym. Zostań naszym klientem i przekonaj się, że robienie zakupów na AUTODOC może być udane i łatwe!

loader Prosimy, poczekać!...